Bóg ma niezwykły cel dla Twojego życia, a Ścieżka Wzrostu pomoże Ci go odkryć. Spędź z nami 4 niedziele i dowiedz się, co znaczy podążać za Jezusem, być połączonym z kościołem, a także jak odkryć to, co Bóg dla Ciebie zaplanował. Dołącz do nas!

Ścieżka Wzrostu składa się z czterech spotkań („kroków”), które odbywają się cyklicznie w 4 kolejne niedziele. Dołącz do nas, kiedy tylko chcesz!

KROK I

Na tym spotkaniu dowiesz się więcej na temat zbawienia i chrztu wodnego. Będziesz miał okazję podjąć kluczowe decyzje, najważniejsze w życiu wierzącego. Krok Pierwszy odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca.

KROK II

To spotkanie pomoże Ci poznać historię i strukturę Kościoła Woda Życia oraz to, w co wierzymy. Tutaj dowiesz się również, jak przyłączyć się do kościoła. Krok Drugi odbywa się w drugą niedzielę miesiąca.

KROK III

Krok Trzeci pomoże Ci odkryć, jak wyjątkowym człowiekiem Bóg Cię stworzył. Dzięki zrozumieniu swojej osobowości i darów duchowych będziesz przygotowany, by pomóc innym. Krok Trzeci odbywa się w trzecią niedzielę miesiąca.

KROK IV

Krok Czwarty daje Ci szansę, by dołączyć do zespołu wolontariuszy Kościoła Woda Życia. Biorąc pod uwagę cechy osobowości i dary duchowe, które odkryłeś w Kroku Trzecim - możesz przyłączyć się do zespołu, który najbardziej Ci odpowiada. Krok Czwarty odbywa się w czwartą niedzielę miesiąca.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!