fbpx

Konferencja Maranatha | Panie przyjdź! 30.08-2.09

To wydarzenie, które może zmienić wszystko. Dlaczego? Bo spotkanie z Bogiem zmienia wszystko. Naszym pragnieniem jest stworzyć przestrzeń doświadczania tego, co niebo przygotowało dla każdego spragnionego serca.
Ludzie w wielu miejscach dzisiaj pragną większego wymiaru doświadczenia Boga, a słowo Maranatha najlepiej oddaje wołanie i tęsknotę za Jego Obecnością.
Wierzymy, że będzie to czas inspiracji, odświeżenia, uzdrowienia, wzmocnienia, przemiany, nabrania nowego kierunku… a wszystko to podczas 4 niesamowitych dni wypełnionych uwielbieniem, modlitwą, Bożym Słowem i społecznością wierzących z całego kraju.
Konferencja jest otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, czy denominacje. To, co dla nas ważne – kochamy kościół lokalny i chcemy, żeby to wydarzenie było czymś co w pozytywny sposób wpłynie na twój kościół / wspólnotę / parafię.
Czekamy na Ciebie! Zarejestruj się jak najszybciej >> https://evently.pl/events/2328-konferencja-maranatha
MÓWCY:
– Pastor Alek Konieczny – Kościół Miasto, Gdańsk
– Pastor Adam Piątkowski – Kościół WDJ, Wrocław
– Pastor Ryan Deaton – Kościół Life Church, Fort Myers, USA
– Pastor Paul Daugherty – Kościół Victory Church, Tulsa Oklahoma, USA
DZIECI
Super mocni! To spotkania dla dzieci w wieku 4-7 oraz 8-11 lat! W tym roku będziemy zdobywać doświadczenia i odznaki, które pomogą stać się prawdziwymi Bożymi bohaterami!
W trakcie trwania konferencji dzieci będą miały specjalną strefę uwielbienia, a w trakcie trwania spotkań mnóstwo zabaw, przygód i wiele kreatywnych aktywności!
*Wymagana jest obowiązkowa rejestracja każdego dziecka! Dzieci po rejestracji dostaną specjalną opaskę indentyfikacyjną I indywidualny numer dla potrzeb komunikacji z rodzicem
4 dni konwencji to koszt 60zł od dziecka (obowiązkowa rejestracja pod linkiem
https://evently.pl/events/2328-konferencja-maranatha… )
1 indywidualny dzień to 20zł od dziecka (płatny na miejscu)

Data

30 sie 2023 - 02 wrz 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Kościół Woda Życia
Ul. Władysława IV 147, 75-342 Koszalin

Organizator

Kościół Woda Życia
Telefon
+48510757797
Kod QR