Niepokonani 2021 | W CHWALE

NIEPOKONANI to wyjątkowa konferencja chrześcijańska, która każdego roku przyciąga wierzących z całego kraju do wspólnego słuchania słowa, uwielbienia i doświadczania Boga w nowy sposób. Bez ograniczeń wiekowych, bez ograniczeń denominacyjnych. Tworzymy otwartą przestrzeń dla każdego, kto szuka w życiu po prostu więcej… Jego.

[ II Kor. 3:18 ] My wszyscy więc, z odsłoniętą twarzą, odbijając niczym w zwierciadle chwałę Pana, przeobrażamy się na obraz jej samej, z chwały w chwałę — tak, jak to sprawia Duch Pana.

Naszym pragnieniem jest, aby te słowa stawały się rzeczywistością. Dlatego „W CHWALE” to nasz temat przewodni.

Wyobraź sobie 3 dni pełne SŁOWA i DOŚWIADCZANIA Bożej mocy, po których nic nie będzie takie samo. A teraz wyobraź sobie, że to właśnie czeka Ciebie!

NASI MÓWCY:

Carl-Gustaw Severin

Adam i Agnieszka Piątkowscy

Arek i Angelika Krzywodajć

*Jak co roku, także i tym razem nie ma opłaty rejestracyjnej, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz przygotowywaną opiekę dla dzieci, prosimy o REJESTRACJĘ na wydarzenie. Zajmie Ci to nie więcej niż 2 minuty 🙂

Wierzymy, że Bóg przygotował niezwykle rzeczy w tym roku i chcemy, aby każdy mógł być tego częścią!

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

ŚRODA

10:00 Sesja 1
12:00 Sesja 2
19:00 Sesja 3
22:00 Niepokonani Nights

CZWARTEK

10:00 Sesja 1
12:00 Sesja 2
19:00 Sesja 3
22:00 Niepokonani Nights

PIĄTEK

10:00 Sesja 1
12:00 Sesja 2
19:00 Sesja 3

Zastanawiasz się może czym są Niepokonani Nights?

To nic innego jak wieczorna sesja Konwencji Niepokonani tworzona przez młodych dla młodych. Wierzymy, że niezwykle ważne jest dotarcie do kolejnego pokolenia i stworzenie przestrzeni, żeby mogło ono doświadczać realności Boga. Temat przewodni to: „W CHWALE” wierzymy, że będziemy mogli go w praktyczny, inspirujący i zmieniający życie sposób poruszać i doświadczać.

Niepokonani Nights to otwarty panel dedykowany młodym osobom! Niezależnie od tego czy jesteś uczestnikiem konwencji czy chcesz wpaść tylko na Nightsy czekamy na Ciebie!

Data

07 - 09 lipiec 2021
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Kod QR